Corneille - Ingelijste litho: Vol d'oiseaux à cinq heures de l'après - midi - 1960
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Corneille - Zeefdruk: Noord- Holland - 2004
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Met de hand ingekleurde litho in mooie passe partout, rechtsonder in de druk gesigneerd, afm. 26 x 22 cm, zichtmaat 10 x 13 cm.
Separaat wordt het prachtige boek over leven en werk van Jits Bakker geveild.
Starttijd | 29-4-2015 om 13:00 |
Eindtijd | 5-5-2015 om 13:00 |