Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JITS BAKKER
TECHNIEK LITHO
TITEL "PINKSTEREN
BEELD 70/50 totaal inclusief authentieke lijst 75/90
Kan niet worden verstuurd vanwege omvang ,gewicht , en glas.
Starttijd | 8-10-2013 om 16:58 |
Eindtijd | 20-10-2013 om 17:03 |