J.L. Dispo, Olieverf, Kerkinterieur - Verkocht

J.L. Dispo, Olieverf, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 225!
J.L. Dispo, Olieverf, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 225!J.L. Dispo, Olieverf, Kerkinterieur kopen? Bied vanaf 225!
  • Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964)

Jacobus Lambertus Dispo werd op 10 maart 1890 in Steenwijk geboren en overleed 27 maart 1964 in Den Haag. Woonde en werkte in Steenwijk, Den Haag, Keulen, Frankfurt am Main en Groningen. In 1924 vestigde hij zich in Den Haag. Hij was leerling aan de Avondambachtsschool in Steenwijk, daarna aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag (1908-1910). Dispo werkte op een mozaïekatelier in Keulen en was van 1921-1924 leraar aan de Schildersschool in Groningen. Na 1924 werkte hij als decoratieschilder en heeft in die tijd veel diorama’s geschilderd. Vanaf 1935 was hij uitsluitend als kunstschilder werkzaam, in het bijzonder van stadsgezichten (oude stadsdelen) en kerkinterieurs.

Kerkinterieurs waren een specialiteit van J.L. Dispo.

Prachtig kerkinterieur.

Olieverf op doek in houten lijst

Afmetingen: 50,5 x 60,5 cm zonder lijst en 63,2 x 73,5 cm met lijst

Doek is in goede staat.

Lijst heeft een paar beschadigingen.

De verzendkosten zijn € 16,00 voor een Aangetekend pakket.

Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:10-01-2015 om 21:56
Eindtijd:24-01-2015 om 21:56
Wiehard272
24 jan. / 10:26
€ 225