FA. (1)

J.L. van der Meide, Landschap met koeien

J.L. van der Meide, Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 250!
J.L. van der Meide, Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 250!J.L. van der Meide, Landschap met koeien kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

B9385
Kunstenaar: J.L. van der Meide
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Landschap met koeien
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 60 x 90 cm
schilderij is inclusief lijst (zie foto)

Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis

Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Starttijd:26-04-2018 om 16:06
Eindtijd:10-05-2018 om 20:06
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland