Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje

Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!
Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!Jo Drinkwaard - Het orgelvrouwtje kopen? Bied vanaf 40!
  • Jo Drinkwaard (1920)
Jaartal1982
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Lijst56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Met titel op achterzijde: Het orgelvrouwtje.

Johanna Margaretha Drinkwaard (1920-). Opleiding van Beeldende kunsten Den Haag. Werkzaam te Den Haag. (Bron: RKD).

Het schilderij is in zeer goede staat zonder ouderdomssporen of gebruikssporen.

Jo Drinkwaard (1920)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  LaVida
FA. (4)

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
46 cm
56 cm
45 cm
55 cm
Starttijd:30-08-2022 om 08:45
Eindtijd:13-09-2022 om 21:37
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDen Bosch, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa