Jo Gaebler, gesigneerde ets oplage 7/30 - Verkocht

Jo Gaebler, gesigneerde ets oplage 7/30 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jo Gaebler, gesigneerde ets oplage 7/30 kopen? Bied vanaf 15!Jo Gaebler, gesigneerde ets oplage 7/30 kopen? Bied vanaf 15!Jo Gaebler, gesigneerde ets oplage 7/30 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  kunstmm

33 verkochte items
  • Jo Gaebler (1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Hand gesigneerde ets van Jo Gaebler, oplage 7/30, 1980

formaat 50 x 65 cm (papier maat)

Jo Gaebler (1924- ..) beeldend kunstenaar, afgestudeerd aan de Gerrit Rietveld academie te Amsterdam.

De verzendkosten zijn voor rekening van de koper. Binnen Nederland verzendkosten €12,50, Belgie €20 of op te halen in Amsterdam.

Jo Gaebler (1924)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstmm

33 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:22-01-2016 om 15:47
Eindtijd:29-01-2016 om 15:47
Cello1
28 jan. / 21:47
€ 15