FA. (2)

Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening

Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!
Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!Jo Maes - Portretstudie van Man met Baard, '74, Krijttekening kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  wvdst

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jo Maes (1903-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1974
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Krijttekening van Jo Maes.  Voorstelling: Portretstudie Man met Baard. Gesigneerd en gedateerd 'Jo Maes ‘74’.  Bevestigd achter een passepartout. Niet ingelijst.

  • Afmetingen: 24cm x 26 cm (beeld), 27 cm x 25 cm (papier) en 42 cm x 46 cm (passepartout).

  • Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden (inclusief 'track & trace' en verzekering).

Deze krijttekening bevindt zich in goede onbeschadigde staat. Bevestigd achter een passepatout met sporen van verkleuring als gevolg van de lichtinwerking en het afdekkarton van de vroegere verloren gegane omlijsting.

Jo Maes (1903-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wvdst

11 verkochte items
27 cm
24 cm
Starttijd:22-11-2021 om 18:14
Eindtijd:02-12-2021 om 21:04
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieHelvoirt, Nederland
VerzendingWereldwijd