Jo Niemeyer zeefdruk ingelijst - Verkocht

Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jo Niemeyer  zeefdruk  ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jo Niemeyer (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie originele zeefdruk.

Met lijst ca 70 x 50 cm.

Gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:21-09-2016 om 08:16
Eindtijd:27-09-2016 om 13:46
Biedingen (14)
keggestastok
27 sep. / 13:41
€ 75
Centerfo
27 sep. / 13:41
€ 75
keggestastok
27 sep. / 13:32
€ 70
Centerfo
27 sep. / 13:27
€ 65
keggestastok
27 sep. / 13:25
€ 60
Centerfo
27 sep. / 13:20
€ 55
keggestastok
27 sep. / 13:16
€ 50
daanj
27 sep. / 13:16
€ 45
daanj
27 sep. / 13:09
€ 40
keggestastok
27 sep. / 13:09
€ 35
liefhebben
27 sep. / 13:09
€ 30
keggestastok
23 sep. / 06:47
€ 25
liefhebben
23 sep. / 06:47
€ 20
keggestastok
22 sep. / 20:59
€ 1