Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst - Verkocht

Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Jo Schrijnder - Eenden boven een waterplas - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Jo Schrijnder (1894-1968)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Papier, aan de bovenrand bevestigd achter glas
  • In een prachtige lijst met linnen binnendeel en bladgouden coating van de fa. Schleiper, in goede staat, zeer lichte schade

In goede gebruikte staat. Voormalige plakresten aan de achterkant.

Jo Schrijnder (1894-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
45 cm
55 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 21:23
Eindtijd:17-06-2020 om 20:23
talpadwm
13 jun. / 15:28
€ 90