Mooie abstracte compositie in zwart-wit van Groninger Ploeg kunstenaar Jo van Dijk. Met de hand gesigneerd, gedateerd 1971 en genummerd.
Goed
De afbeelding is in goede staat, de hoekjes zijn echter wat gekreukt. Bij inlijsting valt dat weg.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00