Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk van de Spaanse kunstenaar Joan Gardy Artigas (1938)
Titel: Ostie
Jaar: 1981
Techniek: kleuren litho
Afmeting afbeelding: 63,5,5x80,5 cm
Oplage: 80 ex.
Gesigneerd en genummerd
Materiaal: Arches papier
Conditie: In goede staat.
Verzendkosten: Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro (in NL, andere landen op aanvraag) in een pakket. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken
Starttijd | 4-1-2014 om 16:30 |
Eindtijd | 12-11-2020 om 20:37 |