Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977

Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!
Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!Joan Hernandez Pijuan " Color Per A un Paisatge " Kleuren ets - 1977 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Juan Pijuan Hernandez (1931-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleurenets op handgeschept papier

Kunstenaar: Joan Hernandez Pijuan (1931 - 2005, Spanje)

Titel: Color Per A un Paisatge

Jaar: 1977

Techniek: Kleurenets op handgeschept papier

Afmetingen: Papier: 77 x 56 cm, Plaat: 31 x 21,5 cm

Oplage: 75

Gesigneerd: Hand gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood

Referentie: Maluquer 109

Conditie: Zeer goed

Nederland = €9

België en Duitsland = €16

Wanneer u meerdere werken koopt die gecombineerd verzonden kunnen worden betaald u slechts éénmaal verzendkosten.

Starttijd:22-10-2016 om 15:03
Eindtijd:30-10-2016 om 14:03
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieNederland