Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho - Verkocht

Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeAffiches
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)

Joan Miro1893 - Palma de Mallorca 1983)
affiche Galeria Joan Prats , Barcelona  1976
Offsetlitho
Let op afmetingen !!!!!!
afmetingen : 40,0 x 25,5 cm ( h x b )
afmetingen image :: 35,0 x 25,5 cm ( h x b )
in de druk gesigneerd
zonder lijst

Joan Miro (1893-1983)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 00:48
Eindtijd:08-10-2022 om 16:22
FannyqMorrien
02 okt. / 16:40
€ 55