Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA GRAFICA uit 1982

Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeAffiches
Jaartal1982
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 48 cm (h x b)
Prachtige grote Tentoonstellings-Litho van Joan Miro uit 1982.

Afmeting werk 69 x 48 cm in nieuwstaat.
Deze litho werd door Miro ontworpen voor zijn tentoonstelling in Valencia in april en mei 1982.
De litho is in de druk gesigneerd.

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
48 cm
69 cm
Sluit over 5d 2u 39m 18s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:01-02-2023 om 09:13
Eindtijd:10-02-2023 om 22:05