Joan Miro, Originele kleurenlitho

Joan Miro, Originele kleurenlitho kopen? Bied vanaf 540!

Verkoopprijs: € 540,00

Joan Miro, Originele kleurenlitho kopen? Bied vanaf 540!Joan Miro, Originele kleurenlitho kopen? Bied vanaf 540!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joan Miro (1893-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote lithografie van Joan Miro (1893-1983). Uitzonderlijk fraai grafisch werk uit de juiste vroege periode!!

Afmeting (incl. lijst): 105x53cm. Lijst en werk zijn in zeer goede staat.

Kostbare handgemaakte houten lijst (met zuurvrije passe-partout zodat het werk nog generaties in goede staat blijft).

Gezien de waarde van dit werk verdient het de voorkeur dat dit kunstwerk wordt afgehaald. Bezorging is eventueel ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 540,00

Starttijd:10-07-2015 om 12:18
Eindtijd:17-07-2015 om 21:18

Knoef
15 jul. / 18:27
€ 540