Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 - Verkocht

Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Joan Miró
Originele kleurenlithografie uit
Litografo (Band III), Litografia original lV
Spaanse uitgave1978
Referentie Mourlot 1116
Verso typografisch getekend
Ediciones Poligrafa, S.A., Barcelona.
afmetingen blad_ 33,5 x 25,2 cm ( h x b )

in een pptout formaat 40 x 50 cm

in goede staat
zonder lijst

Joan Miro (1893-1983)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
25 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 90,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 01:22
Eindtijd:07-10-2022 om 21:21
laplana
07 okt. / 13:09
€ 79