Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-10-2022 om 1:22 |
Eindtijd | 7-10-2022 om 21:21 |