Joan Miro - SALA GASPAR 1973

Joan Miro - SALA GASPAR 1973 kopen? Bied vanaf 1200!
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500

Sala Gaspar, 1973
Kleurenlitho met watermerk Sala Gaspar

Oplage 500

74,5 x 55 cm

Gesigneerd in viltstift, midden onder Miró met toewijding x Josep Vallès, cordialment (voor Josep Vallès, hartelijk/van harte).

Originele lithografische poster voor de Miró expositie bij Sala Gaspar in Barcelona in 1973.

Herkomst: Collectie Josep Vallès, Figueres

Heldere kleuren. Met toewijding. Kleine foxing vlekjes.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
PrijsTot 5 kg.
Binnen Spanje € 12,00
Europese Unie € 20,00

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  GALERIARICHARDVANDERAA
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
55 cm
74.5 cm
Starttijd13-4-2023 om 13:34
Eindtijd23-4-2023 om 22:46
Openingsbod € 1.200
ObjectlocatieGIRONA,  Spanje