Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. - Verkocht

Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!
Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!Joan van Gent - Bloemenstilleven met vaas en witte bloemen. kopen? Bied vanaf 100!
  • Joan van Gent (1891-1974)
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Joan van Gent (1891-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Melisnl

Lid sinds 2020
1 verkochte items
50 cm
70 cm
40 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2020 om 20:39
Eindtijd:01-01-2020 om 17:29
hofvanonna
01 jan. / 15:32
€ 200