Joaquim Chancho - Montserrat 2 - Kleurlithografie 2011- handgesigneerd - Verkocht

Joaquim Chancho - Montserrat 2 - Kleurlithografie 2011- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Joaquim Chancho - Montserrat 2 - Kleurlithografie 2011- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!Joaquim Chancho - Montserrat 2 - Kleurlithografie 2011- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
  • Joaquim Chancho (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Joaquim Chancho

- Montserrat 2 -

Kleurlithografie 2011

handgesigneerd & genummerd

afmetingen blad : 58,0 xc 77,0 cm

oplage 50 ( dit is nummer 29 )

in goede staat

Joaquim Chancho (1943)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:26-03-2018 om 00:51
Eindtijd:30-03-2018 om 20:51
fwvanhelden
30 mrt. / 19:21
€ 95