Jobst Heinrich Frese, pseudoniem, K.Degen, - Verkocht

Jobst Heinrich Frese, pseudoniem, K.Degen,  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jobst Heinrich Frese, pseudoniem, K.Degen,  kopen? Bied vanaf 25!Jobst Heinrich Frese, pseudoniem, K.Degen,  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Job Frese (1914-1986)
TypeTekening / Aquarel

Jobst  Heinrich  Frese, hier pseudoniem K.degen.

1914-1986 , opleiding Rijks Academie te Amsterdam

waarde bepalende lijst van Nederlandse kunstenaars dit door de eeuwen heen; W.16

Uit zijn atelier afkomstig via de erven.

Dit werk: dorp in de sneeuw, gemengde techniek, tekenen en inkleuren.

incl. zilver kleurige kunststof lijst met glas / 30x40

verzenden, aantekenen, goed verpakt Ned. 10,-

Job Frese (1914-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-04-2014 om 20:06
Eindtijd:16-04-2014 om 20:06
Vite1
16 apr. / 10:06
€ 25