Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jochem de Graaf ( 1954) heeft vooral voorkeur voor bloemen als thema van zijn olieverfschilderijen. Veelal in een snelle, maar trefzekere en vlotte toets neergezet. Soms wat rustiger van opbouw, zoals dit sfeervolle schilderij.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 5-7-2021 om 20:15 |
Eindtijd | 1-8-2021 om 21:41 |