Jochem de Graaf - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

Jochem de Graaf - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Jochem de Graaf - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jochem de Graaf - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jochem de Graaf - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Jochem de Graaf (1954)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQEI

Jochem de Graaf (1954)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28106 verkochte items
50 cm
50 cm
30 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:18-02-2019 om 12:09
Eindtijd:25-02-2019 om 20:56

Biedingen (9):

Mar10
25 feb. / 20:49
€ 30
PaulBrak
25 feb. / 16:53
€ 25
duif
25 feb. / 16:53
€ 20
PaulBrak
25 feb. / 16:53
€ 20
duif
19 feb. / 18:11
€ 15
Mar10
19 feb. / 18:11
€ 10
duif
19 feb. / 18:11
€ 5
Mar10
18 feb. / 23:40
€ 3
bavaff
18 feb. / 21:26
€ 1