Jochen Schimmelpenning - Asesno

Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Asesno kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Jochen Schimmelpenning (1948)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een erg leuke graphic van Jochen Schimmelpenning

Formaat blad: 68 cm x 50 cm
Afmeting motief: 33 cm x 24 cm

Jochen Schimmelpenning (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
24 cm
33 cm

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2021 om 18:12
Eindtijd:24-01-2021 om 19:13

HcGkunst
24 jan. / 18:58
€ 49