Joe Tilson - Affiche Joe Tilson - Verkocht

Joe Tilson - Affiche Joe Tilson kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Joe Tilson - Affiche Joe Tilson kopen? Bied vanaf 100!Joe Tilson - Affiche Joe Tilson kopen? Bied vanaf 100!Joe Tilson - Affiche Joe Tilson kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Joe Tilson (1928)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Bijzondere affiche uit 1974 van de Engelse pop-art kunstenaar Joe Tilson n.a.v. een expositie in Museum Boymans. Het betreft een collage met een stuk touw (rope) en een veer, de achtergrond stelt het heelal voor. In potlood gesigneerd en genummerd  dit is nummer 13 uit een oplage van 100.

Geen opmerkingen

Joe Tilson (1928)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
54 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:09-05-2019 om 13:10
Eindtijd:17-05-2019 om 19:21
ooteboe
10 mei / 08:36
€ 100