Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Joe Wols (1929 - 2019) volgde na zijn opleiding aan o.a. de Stadsacademie voor Toegepaste kunsten in Maastricht (1946 - 1949) een opleiding voor Tekenleraren in Amsterdam (1952) Studiereizen naar Zwitserland (1950) en Frankrijk (1951) Vele exposities waaronder een solopresentatie in het Stedelijk Museum in Amsterdam (1966) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 14-9-2022 om 17:50 |
Eindtijd | 23-9-2022 om 22:23 |