Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie - Verkocht

Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!Johan Adriaan smit (1945-2002) - zeefdruk - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Johan Adriaan Smit (1945-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtige zeefdruk (238/250) van de kunstenaar Johan Adriaan smit (1945-2002). Mooi ingelijst. Gesigneerd rechts onder (alsmede een atelierstempel) en gedateerd 1999. Afmetingen met lijst: 40 cm. x 50 cm. Beeldmaat: 27 cm. x 27 cm. Conditie zeefdruk: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.Info: rkd.nl/smit.s

Johan Adriaan Smit (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:06-02-2018 om 21:22
Eindtijd:18-02-2018 om 21:22
Roelschmelzer
09 feb. / 22:47
€ 50