Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930

Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 60,00

Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!Johan Buning Bergense School aquarel "Park met beeld" ca 1930  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Johan Buning (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel

Schilder : Johan Buning  1893-1963
Titel/Voorstelling : "Park met borstbeeld"
Datering : ca. 1930
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 50 x 40 cm (papier) en 60 x 50 (passe partout)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:28-11-2014 om 15:26
Eindtijd:12-12-2014 om 15:26

Biedingen (18):

Braamberg
11 dec. / 23:18
€ 60
biekartj
11 dec. / 20:48
€ 55
Braamberg
8 dec. / 00:03
€ 50
montchamois
6 dec. / 15:10
€ 45
Braamberg
6 dec. / 15:09
€ 40
montchamois
6 dec. / 15:09
€ 40
Braamberg
30 nov. / 17:13
€ 35
Gnav
30 nov. / 17:12
€ 30
Braamberg
30 nov. / 17:12
€ 30
Gnav
30 nov. / 17:12
€ 25
Braamberg
30 nov. / 17:12
€ 20
Gnav
29 nov. / 22:31
€ 18
Braamberg
29 nov. / 22:30
€ 16
Gnav
29 nov. / 22:30
€ 15
Braamberg
29 nov. / 22:30
€ 7
Gnav
29 nov. / 22:30
€ 5
Braamberg
29 nov. / 12:15
€ 3
reja64
28 nov. / 21:07
€ 1