Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen

Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!Johan Christiaan Kerkmeijer - Aquarel - Bloemen kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Johan Christiaan Kerkmeijer (1875-1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1912
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 9.5 cm (h x b)
Lijst29.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie  Antieke  Aquarel   "BLOEMEN"  uit  1912
======================================

Johan Cornelis  Kerkmeijer     [1875-1956]

Aquarel  gemaakt in  1912

Gesigneerd     L.O.

Afmeting    AQUAREL   =   9,5 x 16 cm

Afmeting   met LIJST      =  21,5 x 29,5 cm

LIJST HEEFT ZIJN LICHTE PLEKJES , ZIE FOTO's voor indruk
===============================================

Geboren: 9 december 1875 in Middelburg.
Overleden: 9 maart 1956 in Hoorn.

Zoon van: Jan Kerkmeijer en Harmina Christina van den Brink

Opleiding:
- HBS in Middelburg, eindexamen 1892.
- Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers in Amsterdam, 1892-1896.
- Rijksschool voor Kunstnijverheid in Amsterdam, 1897.
- Rijksacademie in Amsterdam, correspondentieleerling van Carel Dake,, 1911-1915.

Beroep:
- Tekenleraar Avondtekenschool in Amstelveen, winter 1896-1897.
- Bouwkundig tekenaar op architectenbureau in Middelburg, 1897.
- Tekenleraar aan de hbs in Hoorn, 1897-1940.
- Tekenleraar aan de Burgeravondschool in Hoorn, 1897-1921, tevens aan de Stadstekenschool tot opheffing in 1899.

==================================================================

VERZENDKOSTEN   =    7,25 euro   of  Afhalen

ZIE OOK MIJN ANDERE ADVERTENTIES

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-07-2020 om 21:29
Eindtijd:25-07-2020 om 20:20

RoBa
24 jul. / 15:36
€ 40