Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP

Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!
Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!Johan Claassen - TOCH KOMT DE ZON GEWOON WEER OP kopen? Bied vanaf 55!
  • Johan Claassen (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstGlasschade
Afmetingen70.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Glasschade90.5 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraai grafiekblad uit 1988.  Oplage 68/100.
Blad is gelijst in aluminium wissellijst. Helaas is er GLASSCHADE in een van de hoeken!!!
Afmeting inclusief lijst    90,5 x 75 cm.

Ivm. afmeting alleen ophalen.

Zeefdruk is in goede conditie,  lijst heeft GLASSCHADE!!!

Johan Claassen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26)

314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (76)
75 cm
90.5 cm
49.5 cm
70.5 cm
Sluit binnenkort 2u 40m 43s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:25-01-2023 om 16:29
Eindtijd:05-02-2023 om 20:57