Ets 55x38, in de ets kerk een de Elandstraat - Joh. D. Scherft 20 maart 1946, netjes ingelijst, maat lijst 75x58
Met potlood geschreven : kerk aan de Elandstraat, den Haag nr. 9 - Joh. D. Scherft 1946
Scherft, Johannes Daniël ( den Haag 1891 – den Haag 1969). Staat vermeld in Pieter Scheen lexicon.
Opleiding gehad bij Haags tekeninstituut Bik en Vaandrager.
Leerling van Willem Hendrik Bik.
Johan d. Scherft begon een kunstzaal, waar grafiek werd geëxposeerd van o.a J.Ensor, Picasso, P.Citroen en W. Rozendaal. Het bijzondere van Johans bedrijf was de goede relatie met grafische kunstenaars die er hun werk lieten drukken, zoals Dirk van Gelder en Thijs Mauve. In 1943 kwam er een eind aan het bedrijf: de Duitsers vorderden op de etspers na de hele inboedel van de drukkerij. Na een verblijf in Zeist waar hij voor de broodnodige inkomsten etsjes maakte, keerde hij in 1954 weer terug naar den Haag en startte plaatdrukkerij Scherft, die een ruime klantenkring verwierf.
Afhalen in Beerse (België) is ook mogelijk.