Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag

Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!
Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!Johan D. Scherft - Kerkbinnenste Elandstraat Den Haag kopen? Bied vanaf 75!
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1946
TechniekEts
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst75 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets 55x38, in de ets kerk een de Elandstraat - Joh. D. Scherft 20 maart 1946, netjes ingelijst, maat lijst 75x58

 Met potlood geschreven : kerk aan de Elandstraat, den Haag nr. 9 - Joh. D. Scherft 1946

Scherft, Johannes Daniël ( den Haag 1891 – den Haag 1969).  Staat vermeld in Pieter Scheen lexicon.

Opleiding gehad bij Haags tekeninstituut Bik en Vaandrager.
Leerling van Willem Hendrik Bik.
Johan d. Scherft begon een kunstzaal, waar grafiek werd geëxposeerd van o.a J.Ensor, Picasso, P.Citroen en W. Rozendaal. Het bijzondere van Johans bedrijf was de goede relatie met grafische kunstenaars die er hun werk lieten drukken, zoals Dirk van Gelder en Thijs Mauve. In 1943 kwam er een eind aan het bedrijf: de Duitsers vorderden op de etspers na de hele inboedel van de drukkerij. Na een verblijf in Zeist waar hij voor de broodnodige inkomsten etsjes maakte, keerde hij in 1954 weer terug naar den Haag en startte plaatdrukkerij Scherft, die een ruime klantenkring verwierf.

Afhalen in Beerse (België) is ook mogelijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 17,50

Starttijd1-5-2022 om 1:40
Eindtijd7-5-2022 om 20:31
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland