Johan De Fre - Melkstoop

Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!
Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!Johan De Fre - Melkstoop kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  IngridWuy

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Johan De Fre (1952)
Jaartal1983
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johan de Fré is geboren in Lokeren, België in 1952.
Hij verhuisde naar Antwerpen.
Hij is sterk beïnvloed door de 17de eeuwse Belgische Meesters, vooral Jan van Eyck.
Dit werk is er één uit zijn beginperiode.

Johan De Fre (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  IngridWuy

Lid sinds 2020
0 verkochte items
48 cm
38 cm
40 cm
30 cm

Starttijd:12-01-2021 om 12:57
Eindtijd:07-02-2021 om 21:08
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieLier, België
VerzendingAlleen per koerier