Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede - Verkocht

Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!
Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!Johan Haak, Stadsgezicht met toren en figuren, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!
  • Johan Haak (1890-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Johan Haak.

Voorstelling van een stadsgezicht met toren en figuren.

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x18, bladmaat 20x24

Gesigneerd r.o. 'J.Haak' en gemonogrammeerd l.o. in de plaat 'JH'

Annotatie m.o. 'Houtsnede 1933-druk 1953

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Johan Haak (1890-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:31-08-2015 om 10:07
Eindtijd:07-09-2015 om 16:07
Marimaan
06 sep. / 08:18
€ 35