Johan Hemkes - ets - Twee dennen - Verkocht

Johan Hemkes - ets - Twee dennen kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Johan Hemkes - ets - Twee dennen kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - ets - Twee dennen kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - ets - Twee dennen kopen? Bied vanaf 35!Johan Hemkes - ets - Twee dennen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Johan Hemkes (1894-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1978. Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 13/75 linksonder. In de plaat gemonogrammeerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 27,5 x 12,5 cm. Bladmaat 37,5 x 24 cm. Losbladig.

Catalogus Lykele Jansma no. 496.

Johan Hemkes was geboren te Schalsum in 1894 en overleden te Bilthoven in 1988.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-09-2016 om 22:05
Eindtijd:21-09-2016 om 20:05
lubsic
14 sep. / 22:16
€ 35