Johan Hendrik Doeleman, aquarel, landschap met molen.

Johan Hendrik Doeleman, aquarel, landschap met molen. kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  gerard115

0 verkochte items
  • Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)

Aquarel in lijst, afm. 50 x 40 cm. Gesigneerd

Bezorging in overleg mogelijk.

Starttijd:08-10-2014 om 18:03
Eindtijd:22-10-2014 om 18:03
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNederland