FA. (5)

Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst

Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!
Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!Johan Hendrik Gelink - Gezicht op Deventer vanaf de IJssel | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Johan Hendrik Gelink (1909-2011)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstschilder Henny Gelink (1909-2011) bleef tot op hoge leeftijd schilderen. Hij liet een zeer omvangrijk oeuvre achter.
Dit prachtige schilderij met zicht op Deventer vanaf de IJssel is kenmerkend voor zijn landschap schilderijen. Met veel aandacht en fraai kleurgebruik geschilderd.
Jaar: onbekend, waarschijnlijk eind vorige eeuw
Het werk verkeert in onberispelijke staat.
Spieraam zit in een houten lijst dat tevens het passe-partout vormt (zonder glas).
Foto's maken deel uit van de beschrijving.
N.B.: Op de laatste foto (uit 2009) staat de destijds 100-jarige Gelink afgebeeld (interview thuis met dagblad Tubantia) met links aan de muur dit fraaie werk.

Over de kunstenaar:
Johan Hendrik ('Henny') Gelink (Enschede, 1909-2011), woonde en werkte in Enschede, Den Haag, Heerlen, Caracas en Maracaibo (Venezuela), Heerde, Tollebeek; sinds 1962 in Enschede. Leerling van de Akademie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en van Abraham Middelhoek te Enschede.
Schilderde en aquarelleerde in realistische trant landschappen. Was lid van de Enschedese Kunststichting.

Prachtig schilderij in zeer goede staat; houten lijst met geringe gebruikssporen, op enkele hele kleine plekje ontbreekt de glimmende lakverf, nauwelijks zichtbaar. Zie foto's

Johan Hendrik Gelink (1909-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
62.5 cm
47.5 cm
50 cm
35 cm
Starttijd:03-05-2022 om 18:25
Eindtijd:13-05-2022 om 20:39
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa