Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst - Verkocht

Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Gelink - The Isle of Skye | olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Johan Hendrik Gelink (1909-2011)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst66 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het eiland Skye is het grootste en tevens noordelijkst gelegen eiland van de Binnen-Hebriden in Schotland. Kunstschilder Henny Gelink (1909-2011) vereeuwigde dit eiland op één van zijn reizen op een bijna surrealistische wijze in dit prachtige en kleurrijke schilderij.
Gelink bleef tot op hoge leeftijd schilderen. Hij liet een zeer omvangrijk oeuvre achter.
Met de hand gesigneerd, rechtsonder
Het werk verkeert in onberispelijke staat. Dat geldt ook voor de houten lijst met goudkleurige details.  Het kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Johan Hendrik ('Henny') Gelink (Enschede, 1909-2011), woonde en werkte in Enschede, Den Haag, Heerlen, Caracas en Maracaibo (Venezuela), Heerde en Tollebeek; sinds 1962 in Enschede. Leerling van de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag en van Abraham Middelhoek te Enschede.
Schilderde en aquarelleerde in impressionistische en realistische trant landschappen en stillevens. Was lid van de Enschedese Kunststichting.

Johan Hendrik Gelink (1909-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
55.5 cm
66 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 20:36
Eindtijd:01-02-2023 om 09:11
Manonska
31 jan. / 22:34
€ 50