Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich - Verkocht

Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!
Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!Johan Hendrik van Mastenbroek - Near Greenwich kopen? Bied vanaf 575!
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1895
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 25 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875 - 1945)

De Thames bij Greenwich. Gesigneerd en gedateerd '95 r.o.

Aquarel 11,5 x 24,5 cm.

Vroeg werk van Mastenbroek gemaakt in Greenwich ,Londen Engeland

in goede staat mooi ingelijst

Kleur goed in passende lijst

Dit item is verkocht voor 575,00
Starttijd:10-03-2019 om 22:02
Eindtijd:18-03-2019 om 22:44
tflokstra
18 mrt. / 17:21
€ 575