Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 - Verkocht

Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 kopen? Bied vanaf 25!
Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 kopen? Bied vanaf 25!Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 kopen? Bied vanaf 25!Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 kopen? Bied vanaf 25!Johan Hendrik van Mastenbroek - PERSONAGES IN DE STAD / ZW-W LITHO / 50x65cm / SIG / 1938 kopen? Bied vanaf 25!
  • Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1938
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945).
Personages in de stad.
Zwart-wit lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood + Extra signatuur in de plaat.
Geen nummering.
1938 in de plaat.
Blad: 50x65cm.
Goede staat. Gebruind.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Goede staat.

Gebruind.

Dit item is verkocht voor 104,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 17:52
Eindtijd:25-01-2023 om 22:00
Biedingen (10)
Benjam
25 jan. / 21:54
€ 91
Godfridus
25 jan. / 21:54
€ 81
Benjam
25 jan. / 21:54
€ 71
Godfridus
25 jan. / 21:54
€ 61
Godfridus
23 jan. / 17:02
€ 50
Benjam
23 jan. / 17:02
€ 45
Godfridus
23 jan. / 17:01
€ 40
Benjam
23 jan. / 17:01
€ 35
Godfridus
23 jan. / 15:32
€ 30
Benjam
20 jan. / 19:40
€ 25