Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst - Verkocht

Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan Jacob Voskuil - Gemengde techniek op papier, Drie figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Johan Jacob Voskuil (1897-1972)
TypeTekening / Aquarel
TechniekCollage
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst68 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een werk waar de voorstelling is opgezet met potlood en aquarel en daarna beplakt met stukken papier. Handgesigneerd rechtsonder.

Enkel wat foxing te zien op het papier. (Zie detailfoto's)

Johan Jacob Voskuil (1897-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46866 verkochte items
Alle items van deze verkoper (613)
53 cm
68 cm
49 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 22:08
Eindtijd:31-10-2022 om 19:04
Biedingen (4)
krk
30 okt. / 10:02
€ 10
Creceveur
28 okt. / 09:08
€ 5
HendriksFrank
22 okt. / 19:41
€ 3
nelleke1958
19 okt. / 10:41
€ 1