Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Olieverf op doek - ca 1900 - tentoonstellingssticker met naam en beschrijving. Formaat van het doek 41 x 64 cm, originele goudkleurige lijst, goede kwaliteit er is sprake van enige craquele links boven. | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Elspeet, Nederland |
Starttijd | 13-9-2018 om 17:11 |
Eindtijd | 23-9-2018 om 22:18 |