Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
  • Johan Ponsioen (1900-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 14 cm (h x b)
Lijst34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets gesigneerd Joh. Ponsioen.
Ingelijst met nieuwe passepartout in prachtige klassieke lijst.

Uitstekende conditie.

Starttijd:28-07-2022 om 22:04
Eindtijd:11-08-2022 om 19:45
Openingsbod € 175
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland