JOHAN van den NOORT Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006

JOHAN van den NOORT  Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

JOHAN van den NOORT  Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006 kopen? Bied vanaf 40!JOHAN van den NOORT  Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006 kopen? Bied vanaf 40!JOHAN van den NOORT  Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006 kopen? Bied vanaf 40!JOHAN van den NOORT  Gesigneerde Kleurenzeefdruk FLYING BIRD uit 2006 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Johann van den Noort (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Johann van den Noort uit 2006

Afmeting blad  45x54 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 45ex

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:02-10-2015 om 10:51
Eindtijd:07-10-2015 om 10:51

margo
7 okt. / 01:30
€ 40