Johan van Hell - "Frankendael"

Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!
Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!
  • Johan van Hell (1889-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het huis Frankendael aan de middenweg in Amsterdam.
Rechtsonder gesigneerd in potlood "Johan van Hell".

Linksonder in potlood "Handdruck".

Uit de collectie van Dhr Bokma die lange tijd een etage huurde in het huis van Johan van Hell in Amsterdam Zuid.(Nederlandse graficus, musicus, schilder, aquarellist, tekenaar, lithograaf, houtsnijder, tekenleraar en boekbandontwerper 1889-1952).
 Tip !: google museummore Johan van Hell
ConditieRedelijk

Huis heeft minder contrast dan de bomen.

Johan van Hell (1889-1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Scala

Lid sinds 2021
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
44 cm
30 cm
Starttijd:23-05-2022 om 17:41
Eindtijd:29-05-2022 om 19:35
Openingsbod € 80
ObjectlocatieVinkeveen, Nederland
VerzendingWereldwijd