Johan van Hell - Huis in berglandschap

Johan van Hell - Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 90!
Johan van Hell - Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 90!Johan van Hell - Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 90!
  • Johan van Hell (1889-1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1937
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van een huis in een berglandschap , waarschijnlijk in Zwitserland.

Gesigneerd rechtsonder "JVH 21 Juli 37".

Uit de collectie van Dhr Bokma die lange tijd een etage huurde in het huis van Johan van Hell in Amsterdam Zuid.(Nederlandse graficus, musicus, schilder, aquarellist, tekenaar, lithograaf, houtsnijder, tekenleraar en boekbandontwerper 1889-1952).
Tip !: google museummore Johan van Hell

In goede staat.Punaise gaatje rechtsonder.

Johan van Hell (1889-1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Scala

Lid sinds 2021
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
22.5 cm
29.5 cm
Starttijd:23-05-2022 om 17:29
Eindtijd:29-05-2022 om 19:34
Openingsbod € 90
ObjectlocatieVinkeveen, Nederland
VerzendingWereldwijd