Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 21 x 8.5 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Rosenthal Johan van Loon 2 schalen, dekseldoos en vaas
Afmeting:
Schalen
Lengte 30 cm
Breedte 15 cm
Vaas
Hoogte 21 cm
Diameter 8,5 cm
Dekseldoos
Hoogte 6,5 cm
Diameter 13,5 cm
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
De schalen hebben enkele krasjes, vlekjes. De vaas en dekselpot zijn in uitstekende staat. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mook, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
| ||||
Garantie | |||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Mook, Nederland |
Starttijd | 6-9-2021 om 9:11 |
Eindtijd | 15-9-2021 om 13:30 |