Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets - Verkocht

Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets kopen? Bied vanaf 25!Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets kopen? Bied vanaf 25!Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets kopen? Bied vanaf 25!Johan van Rijsewijk, Zeilschepen op Hollands water, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Jan van Rijsewijk

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Jan van Rijsewijk
GesigneerdHandgesigneerd

Hollandse ets door Johan van Rijsewijk.

Zeilschepen op een typisch Hollands water.

Losbladig, zichtmaat 5x25, bladmaat 20x30

Gesigneerd r.o. 'Johan van Rijsewijk' en genummerd l.o. '19/50'

Jan van Rijsewijk

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-12-2014 om 10:08
Eindtijd:31-12-2015 om 10:08
ps4814
28 dec. / 22:23
€ 25