Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1820 |
Techniek | Ets |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||
Starttijd | 4-12-2023 om 16:44 |
Eindtijd | 13-12-2023 om 21:30 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |