Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 9.5 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
Uitgegeven in 1858 te Gouda door Gerrit Benjamin van Goor. Gedrukt bij G.G. Lange in Darmstadt.
Fraai ingelijst in houten lijst met dubbele passe-partout.
Over de kunstenaar:
Johann Gabriel Friedrich Poppel, geboren op 14 mei 1807 in het industriedorp Hammer bij Neurenberg, en overleden op 6 augustus 1882 in Ammerland). Hij was een Duitse koper- en staalgraveur, bouwkundig tekenaar, landschapsschilder en uitgever.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Met dubbele passe-partout in fraai houten lijst; met ontspiegeld glas; niet storend maar moet wel vermeld worden: enkele vuiltjes achter het glas. Lijst met minimale gebruikssporen | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 27-6-2021 om 18:19 |
Eindtijd | 15-8-2021 om 16:45 |