Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk - C3805-25 - Bloemstilleven met fruit - Verkocht

Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk - C3805-25 - Bloemstilleven met fruit kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk - C3805-25 - Bloemstilleven met fruit kopen? Bied vanaf 25!Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk - C3805-25 - Bloemstilleven met fruit kopen? Bied vanaf 25!Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk - C3805-25 - Bloemstilleven met fruit kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk (1873-1956)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 71 cm (h x b)
Lijst73 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sijthoff van Rijswijk, Bloemstilleven met fruit, olie op doek, r.o. gesigneerd, doekmaat 59x71, lijst: 73x85.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, schade r.o., oppervlaktevuil, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Johanna Bastiana Sijthoff-van Rijswijk (1873-1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
85 cm
73 cm
71 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-07-2019 om 16:45
Eindtijd:04-08-2019 om 19:12
Strechgel
04 aug. / 19:07
€ 25