Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen - Verkocht

Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen kopen? Bied vanaf 35!Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen kopen? Bied vanaf 35!Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen kopen? Bied vanaf 35!Johanna Haverkamp-Machwirth - litho - Drie mussen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Johanna Machwirth (1874-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 30/50 linksonder.

Gesigneerd en gedateerd '28 in de steen linksonder. Met potlood getiteld "'n Duel".

Beeldmaat 16 x 24 cm. Bladmaat 24 x 32 cm. Losbladig.

Johanna Haverkamp-Machwirth is geboren in 1874 en overleden in 1945.

Johanna Machwirth (1874-1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:16-10-2015 om 22:29
Eindtijd:31-10-2015 om 20:29
17901
27 okt. / 19:04
€ 35