Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 30/50 linksonder.
Gesigneerd en gedateerd '28 in de steen linksonder. Met potlood getiteld "'n Duel".
Beeldmaat 16 x 24 cm. Bladmaat 24 x 32 cm. Losbladig.
Johanna Haverkamp-Machwirth is geboren in 1874 en overleden in 1945.
Starttijd | 16-10-2015 om 22:29 |
Eindtijd | 31-10-2015 om 20:29 |